Files and Folders (2.0.0) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Private
ku: تایبەت

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە

en: The size of the file in bytes.
ku: قه‌باره‌ی په‌ڕگه‌ به‌ بایت.
