Files and Folders (2.0.0) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Public
lt: Vieša

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Move
lt: Perkelti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Upload
lt: Įkelti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Users
lt: Nariai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Uploading...
lt: Astiunčiam..

en: About
lt: Apie

en: File uploaded successfully.
lt: Failas įkeltas sėkmingai.

en: Create Folder
lt: Kurti katalogą

en: Do not send notifications for this update.
lt: Nesiųsti pranešimo apie šį atnaujinimą.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Choose some options
lt: Pasirinkite keletą variantų
