Files and Folders (2.0.0) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Medium
lo: ກາງ
