Files and Folders (2.0.0) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Public
ps: ټوليز

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Upload
ps: پورته کول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Medium
ps: منځنى

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
