Files and Folders (2.0.0) - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Private
tr: Özel

en: Groups
tr: Gruplar

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Public
tr: Açık

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Move
tr: Taşı

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Audio
tr: Ses

en: Upload
tr: Yükle

en: Options
tr: Seçenekler

en: Create
tr: Oluştur

en: Custom
tr: Özel

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Medium
tr: Orta

en: Desc
tr: Azalan

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Folder
tr: Klasör

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Root
tr: Kök

en: Confirm Deletion
tr: Silmeyi Onayla

en: Teams
tr: Takımlar

en: Document
tr: Belge

en: Upload File
tr: Dosya Yükle

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Do not send notifications for this update.
tr: Bu güncelleme için bildirim almak istemiyorum.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: The size of the file in bytes.
tr: Dosyanın bayt cinsinden büyüklüğü.

en: Edit @type
tr: @type düzenle

en: File System
tr: Dosya Sistemi

en: Search...
tr: Ara...

en: Asc
tr: Artan
