Fileslog (1.0.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Category
hr: Kategorija

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Filter
hr: Pročisti

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: About
hr: Opis

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: View events that have recently been logged.
hr: Pregledaj posljednje unose u zapisnik.

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
