Fileslog (1.0.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: About
te: గురించి
