Fileslog (1.1.1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Anonymous
sq: Anonim

en: About
sq: Informacione

en: Filter log messages
sq: Filtro mesazhet e log

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.

en: View events that have recently been logged.
sq: Shfaq ndodhitë e fundit të regjistruara.
