Fileslog (1.2.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: About
nl: Over

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Confirm delete recent log messages
nl: Het verwijderen van recente logberichten bevestigen

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
nl: Weet u zeker dat u recente logs wilt verwijderen?
