Fileslog (1.2.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Anonymous
cs: Anonym

en: About
cs: Popis

en: Filter log messages
cs: Filtrovat zprávy v logu

en: You must select something to filter by.
cs: Je třeba vybrat filtrovací kritérium.

en: View events that have recently been logged.
cs: Zobrazit nejnovější záznamy událostí.

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
cs: Opravdu chcete smazat poslední zprávy v logu?
