Fileslog (1.2.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
