Fileslog (1.2.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Logging
ar: تسجيل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Anonymous
ar: مجهول

en: About
ar: حول

en: Filter log messages
ar: ترشيح رسائل السجل

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.

en: View events that have recently been logged.
ar: مشاهدة الأحداث التي تم تسجيلها حديثا.

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
