Fileslog (1.2.4) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Logging
uk: Журналювання

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Referrer
uk: Джерело

en: Anonymous
uk: Анонім

en: About
uk: Про модуль

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх зареєстрованих в журналі подій.

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Confirm delete recent log messages
uk: Підтвердити видалення останніх записів журналу

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити останні записи журналу?
