Fileslog (1.2.5) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: About
lt: Apie

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
