Fileslog (1.2.4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: About
ug: ھەققىدە

en: View events that have recently been logged.
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن ئەڭ يېڭى مەشغۇلاتلار، باشقۇرۇش خاتىرىسى، ئەزالارنىڭ زىيارەت ئەھۋالى.

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
