FillPDF (5.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Location
bs: Lokacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
