FillPDF (5.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه

[ctx: Entity type group]
en: Content
ps: منځپانګه
