FillPDF (5.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Location
sv: Plats

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Apply
sv: Applicera

en: Mapping
sv: Mappning

en: File system settings
sv: Inställningar för filsystem

en: Export configuration
sv: Exportera konfiguration

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Public files
sv: Offentliga filer

en: Asc
sv: Stigande

en: Import configuration
sv: Konfiguration på importering

en: Master
sv: Huvud

[ctx: Entity type group]
en: Content
sv: Innehåll

en: Duplicate of @label
sv: Dubblett av @label
