FillPDF (5.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Export configuration
th: การส่งออกการตั้งค่าคอนฟิก

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Public files
th: ไฟล์สาธารณะ

en: Import configuration
th: การนำเข้าการตั้งค่าคอนฟิก
