FillPDF (5.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Location
ast: Llugar

en: Other
ast: Otru
