FillPDF (5.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Block
ta: கட்டம்

en: Location
ta: இடம்
