FillPDF (5.0.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
