FillPDF (5.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Location
mn: Байрлал
