FillPDF (5.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Other
sq: Tjetër

en: File system settings
sq: Rregullimet e file të sistemit
