FillPDF (5.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Location
ar: الموضع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Apply
ar: تطبيق

en: Mapping
ar: إقران

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Public files
ar: الملفات العامة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

[ctx: Entity type group]
en: Content
ar: المحتوى
    في السياق: نوع مجموعة المكون
