FillPDF (5.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Download PDF
fa: دانلود فایل PDF

en: ID
fa: شناسه

en: Create
fa: ایجاد

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Location
fa: مکان

en: Desc
fa: نزولی

en: Other
fa: ساير

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Apply
fa: تایید

en: Mapping
fa: نگاشت

en: File system settings
fa: تنظیمات فایل سیستم

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

[ctx: Entity type group]
en: Content
fa: محتوا
