FillPDF (5.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Other
pa: ਹੋਰ
