FillPDF (5.1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Location
bg: Местоположение

en: Other
bg: Други

en: Apply
bg: Търси

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Public files
bg: Публични файлове
