FillPDF (5.1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Download PDF
fr: Télécharger le PDF

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Create
fr: Créer

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Other
fr: Autre

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Duplicate
fr: Dupliquer

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Export configuration
fr: Exporter la configuration

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: Public files
fr: Fichiers publics

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Import configuration
fr: Importer la configuration

[ctx: Entity type group]
en: Content
fr: Contenu

en: Duplicate of @label
fr: Copie de @label

en: Publish all PDFs
fr: Publier tous les PDFs
