FillPDF (5.2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Public files
ka: საჯარო ფაილები
