FillPDF (5.2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Location
nn: Stad

en: Other
nn: Andre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
