FillPDF (5.2.0-beta2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Other
te: ఇతర

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Public files
te: బహిరంగ దస్త్రాలు
