FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: Other
eu: Bestea

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Private files
eu: Fitxategi pribatuak

en: Public files
eu: Fitxategi publikoak
