FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Import
is: Flyt inn

en: Update
is: Dagfør

en: Upload
is: Uppsending

en: Other
is: Annað

en: Add field
is: Legg rein afturat
