FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Other
kk: Басқа

en: Add field
kk: Өрісті қосу
