FillPDF (8.x-4.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Other
bo: གཞན

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Private files
bo: སྒེར་སྤྱོད་ཡིག་ཆ

en: Public files
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ
