FillPDF (8.x-4.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Other
hr: Ostalo

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Private files
hr: Privatne datoteke

en: Public files
hr: Javne datoteke
