FillPDF (8.x-4.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Other
nn: Andre
