FillPDF (8.x-4.10) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Location
kk: Орналасуы

en: Other
kk: Басқа
