FillPDF (8.x-4.11) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Export configuration
el: Εξαγωγή ρυθμίσεων

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Public files
el: Δημόσια αρχεία

en: Asc
el: Αύξ

en: Import configuration
el: Εισαγωγή ρυθμίσεων

[ctx: Entity type group]
en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Duplicate of @label
el: Διπλότυπο του @label
