FillPDF (8.x-4.11) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր
