FillPDF (8.x-4.3) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Import
nl: Importeren

en: Upload
nl: Uploaden

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Location
nl: Locatie

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Apply
nl: Toepassen

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Export configuration
nl: Instellingen exporteren

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Asc
nl: Oplopend

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren
