FillPDF (8.x-4.5) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
