FillPDF (8.x-4.7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Import
fi: Tuo

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: Upload
fi: Siirrä

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Tokens
fi: Merkit

en: Administrative description
fi: Ylläpidollinen kuvaus

en: Private files
fi: Yksityiset tiedostot

en: Public files
fi: Julkiset tiedostot
