FillPDF (8.x-4.8) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Location
mr: स्थळ

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
