FillPDF (8.x-4.8) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Create
uk: Створити

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Location
uk: Місце розташування

en: Desc
uk: Спад

en: Other
uk: Інше

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Apply
uk: Застосувати

en: Mapping
uk: Відповідність

en: unnamed
uk: безіменний

en: File system settings
uk: Налаштування файлової системи

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Export configuration
uk: Експорт конфігурації

en: Edit button
uk: Змінити

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Public files
uk: Загальнодоступні файли

en: Asc
uk: Зрост

en: Import configuration
uk: Імпорт конфігурації

en: Master
uk: Головне

en: Do not use HTTPS
uk: Не використовувати HTTPS

[ctx: Entity type group]
en: Content
uk: Матеріал

en: Duplicate of @label
uk: Дублювання @label
