FillPDF (8.x-4.9) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Location
et: Asukoht

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Apply
et: Rakenda

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Export configuration
et: Ekspordi seadistus

en: Paste code
et: Kleebi kood

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Asc
et: Kasvav

en: Import configuration
et: Impordi seadistus

en: Master
et: Peamine

[ctx: Entity type group]
en: Content
et: Sisu

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat
