FillPDF (8.x-4.9) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Download PDF
ro: Descărcare PDF

en: Create
ro: Crează

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Location
ro: Locația

en: API Key
ro: Cheie API

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Mapping
ro: Mapare

en: File system settings
ro: Setări sistem fișiere

en: Export configuration
ro: Exportați configurația

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Public files
ro: Fișiere publice

en: Asc
ro: Ascendent

en: Import configuration
ro: Importați configurația

en: Master
ro: Expert

[ctx: Entity type group]
en: Content
ro: Conținut

en: Duplicate of @label
ro: Duplicat al @label
