FillPDF (8.x-4.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
