FillPDF (8.x-4.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Update
ca: Actualitza

en: Upload
ca: Puja

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Tokens
ca: Comodins

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Private files
ca: Fitxers privats

en: Public files
ca: Fitxers públics
